Toegekende aanvragen 2026

Goedgekeurde aanvragen februari 2026
Totale projectkostenGoedgekeurde subsidie StadsfondsCofinanciering
SpinnsportsKPMG Lentemarathon42.100,0030.000,0012.100,00
Enjoy! FoundationEnjoy! de KinderParade 202627.400,005.700,0021.700,00
Ondernemersvereniging AmstelveenAmstelveenNEXT 202693.865,0027.290,0041.000,00
Grand Hotel AmstelveenDe Kegel Family Fair 202630.000,0015.000,0010.500,00
Wail Salutem FoundationYoung Amstelveen Awards 202619.500,004.000,0015.500,00
Totaal toegekend februari 202681.990,00
Toegekende aanvragen april 2026
BegrootGoedgekeurde subsidie StadsfondsCofinanciering
Nationaal Tennis Centrum AmstelveenAmstelveen Open 202656.920,0010.000,0046.920,00
Amstelveen SportPoeldag Sportexperience25.000,0010.000.0015.000,00
Stichting BovenkerkPoppodium Bovenkerk6.950,003.900,003.050,00
Totaal toegekend april 202623.900,00
Toegekende aanvragen mei 2026
BegrootGoedgekeurde subsidie StadsfondsCofinanciering
Stichting Platform Keizer KarelparkWijkfeest Keizer Karelpark15.610,006.500,009.110,00
Stichting Amstelveen MarketingCitymarketing Amstelveen 2026200.000,00100.000,00100.000,00
Totaal toegekend mei 2026106.500,00
Toegekende aanvragen juni 2026
BegrootGoedgekeurde subsidie StadsfondsCofinanciering
Ondernemersvereniging AmstelveenVerkiezing Amstelveense Ondernemer van het Jaar 2026–2027 (Jubileumeditie)80,000.0030.000,0050.000,00
BIZ AmstelzijdeAmstelzijde in het licht38.500,0025.000,0013.500,00
Stichting Circulaire Pop-up De Circulaire Pop-up80.046,8815.000,0065.046,88
Totaal aanvragen juni 202670.000,00
Toegekende aanvragen september 2026
BegrootGoedgekeurde subsidie Stadsfonds 2026Toegekend voor 2027 - 2028Cofinanciering
1Amstelveen65 jaar markt Amstelveen15.000,005.000,0010.000,00
BIZ Amsterdamse bosMeerjaren projectplan 2026 tot 2028: Verbinding. Visie. Veiligheid. Samen sterk ondernemen in het Amsterdamse Bos.37.000,005.000,0020.000,0012.000,00
Stichting KinderRijkDe Taalparade33.750,008.650,0025.100,00
Vereniging Centum Promotie StadshartChristmas Experience60.000,0031.000,0029,000.00
Totaal toegekend september 202649.650,00
Toegekende aanvragen oktober 2026
BegrootGoedgekeurde subsidie Stadsfonds 2026 Toegekend voor 2027 Toegekend voor 2028Cofinanciering
Winkeliersvereniging GroenhofHerziene aanvraag: Samen bouwen aan de toekomst van Winkelcentrum Groenhof7.000,003.500,003,500.00
Enjoy! FoundationAmstelFAME en Enjoy! De Kinderparade36.581,005.400,0010.000,0021.181,00
SpinnsportsMeerjarenaanvraag KPMG Lentemarathon 2027-2028665.776,0035.000,0035.000,00595.776,00
Totaal toegekend oktober 20268.900,0045.000,0035.000,00

Inschrijven nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van alle ontwikkelingen in en rondom Stadsfonds Amstelveen.

sluit venster

Partner toevoegen:

Op dit formulier worden partners van een project ingegeven. De partijen die meedoen met het project kun je hier benoemen, met een maximum van 7 partners.